ALT تصویر

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

  /  تمامی اخبار   /  برجسته   /  اولویت نخست ما آموزش همگانی است

اولویت نخست ما آموزش همگانی است

‍ مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی:
اولویت نخست ما آموزش همگانی است/ برگزاری دوره های بازتوانی برای تمامی امدادگران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: اولویت نخست ما در این مجموعه آموزش همگانی است و بر آن تاکید داریم.
محسن نجات در آیین افتتاحیه پروژه های جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با اشاره به شرایط خاص این استان اظهار داشت: خراسان شمالی به دلیل بروز حوادث مختلف از قبیل سیل، زلزله گسل های بزرگ و حوادث جاده ای جزو استان های حادثه خیز به شمار می رود.
وی افزود: در همین راستا برای آموزش به مردم استان، یک هزار و ۵۵۲ دوره آموزشی برگزار کرده ایم که در آن ها پنج هزار و ۲۷۰ نفر جامعه هدف از قبیل دانش آموزان، دانشجویان و مردم آموزش های مختلف عمومی و تخصصی دیده اند.
وی با بیان اینکه با برگزاری دوره های بازتوانی، تمام نیروهای امدادی از نظر تخصصی به روز شده اند خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی ما در مرزهای آمادگی هستند اما اعتقاد داریم هنوز هم کافی نیست و از مسئولان دعوت می کنیم در کنار یکدیگر برای آگاه سازی و جامعه گام برداریم.
نجات در ادامه به پروژه ساختمان فرماندهی عملیات امداد و نجات اشاره کرد و گفت: این ساختمان سومین فاز از این پروژه است که بهره برداری رسید و قرار است مرکزی باشد برای مدیریت حوادث در استان.
وی افزود: فازهای اول و دوم شامل آشیانه بالگرد، سوله، انبار و… طی سال گذشته و نیمه نخست امسال به بهره برداری رسیده بود.
وی خاطرنشان کرد: این ساختمان یک هزار و ۲۸۰ متر زیربنا دارد که دو و نیم میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی درباره آزمایشگاه تشخیص طبی که از دیگر پروژه های این مجموعه است گفت: این آزمایشگاه نیز دارای ۳ فاز است که در فازهای بعدی، آزمایشگاه های ژنتیک و ناباروری با همکاری موسسه رویان دانشگاه تهران به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور