ALT تصویر

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

  /  تمامی اخبار   /  برجسته   /  اعلام شرایط اضطراری و آماده باش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

اعلام شرایط اضطراری و آماده باش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

اعلام شرایط اضطراری و آماده باش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از اعلام شرایط اضطراری در استان و آماده باش نیروهای امدادی جمعیت به علت شرایط جوی نامساعد و برف و بوران حاکم بر استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ برف و بوران حاکم بر شرایط جوی استان سبب اعلام شرایط اضطراری، آماده باش نیروهای امدادی و اعزام ۲۴ تیم عملیاتی به مناطق حادثه دیده شده است.
محسن نجات در این خصوص گفت: درحال حاضر ۵۰ خودرو در محور سنخواست-جاجرم درگیر برف و بوران شده اند و آمبولانس های امدادی برای کمک به آن ها اعزام شده اند.
وی افزود: همچنین یکی از اهالی روستاهای درگیر برف و بوران نیز مفقود شده است که تیم های جست و جو به محل اعزام شده اند.
وی خاطرنشان کرد: تا کنون ۱۸ حادثه در استان به وقوع پیوسته که باعث حادثه دیدن ۱۱۲ نفر از مردم شده است. این آسیب دیدگان با هماهنگی های انجام شده اسکان داده شده اند و عملیات کمک رسانی همچنان ادامه دارد.
نجات با بیان اینکه ۷۵ نیروی عملیاتی و ۱۱ دستگاه آمبولانس مستقیما در حال امداد رسانی به حادثه دیدگان هستند تاکید کرد: از مردم عزیز درخواست داریم از سفرها و ترددهای غیر ضرور اجتناب کرده و در صورت مواجهه با شرایط خاص، ضمن تماس با سامانه ۱۱۲ امداد و نجات جمعیت هلال احمر، آرامش خود را تا رسیدن نیروهای امدادی حفظ نمایند.
http://www.nkhrcs.ir

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور