ALT تصویر

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

  /  تمامی اخبار   /  برجسته   /  بازدید میدانی استاندار خراسان شمالی به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیران کل دستگاه های اجرایی

بازدید میدانی استاندار خراسان شمالی به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیران کل دستگاه های اجرایی

از مسیل های شهرستان اسفراین و ارائه راهکار برای جلوگیری از وقوع سیل

استاندار خراسان شمالی به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی ، از مسیل ها و محورهای مواصلاتی شهرستان جاجرم بازدید کرده و برای جلوگیری از وقوع سیل به بررسی راهکارها و ارائه توصیه های ایمنی پرداختند.

بازدید استاندار، رئیس سازمان امور عشایر کشور و مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از عشایر سیل زده استان
استاندار خراسان شمالی به همراه رئیس سازمان امور عشایر کشور، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار مراوه تپه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی و جمعی دیگر از مدیران استان های خراسان شمالی و گلستان از عشایر سیل زده این دو استان بازدید کردند.
مسئولان در این بازدیدها ضمن گفت و گو با عشایر، روند خدمات رسانی به آن ها را بررسی کردند .

ارائه خدمات ویژه به عشایر سیل زده استان
استاندار خراسان شمالی در بازدید میدانی از عشایر سیل زده استان، از ارائه خدمات ویژه به عشایر استان توسط جمعیت هلال احمر استان و سایر دستگاه ها خبر داد.
در این بازدید که با حضور رئیس سازمان امور عشایری کشور، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی و تعدادی دیگر از مدیران استان های خراسان شمالی و گلستان انجام گرفت، مسئولان اعلام کردند از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم فروگذار نخواهند کرد.

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور