ALT تصویر

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی

  /  تمامی اخبار   /  برجسته   /  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:

پایداری شرایط روستاهای سیل زده خراسان شمالی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از پایداری شرایط روستاهای سیل زده در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ محسن نجات در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اظهار داشت: نیروهای جمعیت هلال احمر از دقایق ابتدایی بارش باران و وقوع سیلاب، در شهرستان های مانه و سملقان و راز و جرگلان حاضر شدند.
وی افزود: پس از ارزیابی های اولیه بلافاصله توزیع جیره های غذایی ۲۴ و ۷۲ ساعته انجام گرفت.
وی خاطرنشان کرد: ۴۵ تیم امدادی شامل ۱۷۵ نیروی امدادی با ۴۵ دستگاه خودروی امدادی در شهرستان های مانه و سملقان و راز و جرگلان حاضر هستند.
نجات گفت: تا کنون ۴۱۰ دستگاه چادر، ۳۶۵۰ تخته پتو، ۴۵۴۲ کیلوگرم نایلون، ۵۰۰ بسته غذایی و حدود ۲هزار عدد کنسرو در روستاهای سیل زده شهرستان های مانه و سملقان و راز و جرگلان توزیع شده است.
وی با بیان اینکه شرایط روستاهای سیل زده، پایدار شده است تاکید کرد: امدادگران و نحاتگران ما تا زمانی که آرامش نزد مردم بازگردد در کنار آن ها خواهند ماند.

#تقدیر استاندار از تلاش های هلال احمر
استاندار خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن تشکر از تمامی نهادهای خدمات رسان گفت: بنده در هر روستایی که حضور پیدا کردم اقلامی همچون چادر، نایلون و پتو توسط هلال احمر بین مردم توزیع شده بود.
محمد علی شجاعی افزود: از مجموعه نهادهای خدمات رسان به ویژه هلال احمر می خواهم تا تمام تلاششان را جهت رفع مشکلات مردم سیل زده بکار گیرند.

ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور